Şaşırtan Kampanya!
En Kaliteli Web Siteleri
İster E-Ticaret, İster Kurumsal Tanıtım, İster Blog-Elişi-Sanat

Şimdi Tüm Kurulumlar Ücretsiz75,00 TL ve ÜZERİ KARGO BEDAVA!

0

Yılların Efsane Pasajı Ayağınıza Geldi, Hemen Alıp Götürün! Bu Siteden Alacağınız Herşey Çook Ucuz..

Şartlar ve Koşullar

Aşağıda sitemizde satışını yaptığımız çeşitli tüketim ürünlerinin kullanımına ilişkin sözleşme yer almaktadır. MÜŞTERİ ve FORM ROYAL MATBAACILIK SAN. TİC. A.Ş. bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.

1. TARAFLAR

Bağlarbaşı Mh. Cemalbey Cd. Meşaleli Çıkmazı Sk. No.2/C Maltepe/İSTANBUL adresinde mukim Form Royal Matbaacılık San. Tic. A.Ş. (iş bu protokolde kısaca "PASAJ LİLA" olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ürünleri satın alma yoluyla talep edecek olan şahıs veya şirket (bundan böyle MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

a) PASAJ LİLA'nın tedarik ettiği tüm ürünler (Bundan sonra "Ürünler" olarak anılacaktır.) tüketiciye ulaştırılması için PASAJ LİLA ile MÜŞTERİ arasında yapılmış sözleşmedir.

b) Sipariş formunda belirtilen e-posta adresiniz, tebligat adresi olarak kabul edilir.

c) Bu sözleşme 8 ana madde olarak düzenlenmiştir. Bu sözleşme, ürünlerin satın alınması sırasında, PASAJ LİLA ile MÜŞTERİ arasındaki ilişkiyi düzenler.

3. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

Bu sözleşme, MÜŞTERİNİN www.pasajlila.com sitesi üzerinden ürün siparişi vermesiyle başlar, seçtiği sepetteki ürünleri gerek havale ile gerekse kapıda ödeme seçeneği kullanarak ödemesi ile devam eder ve anlaşmalı kargo firmasının ilgili ürünleri adresine ulaştırmasıyla da sona erer.

4. ÜCRET, ÖDEMELER ve KARGO

Sözleşmeye konu olan ilgili ürünlerin ücretleri, satın alınılacak ilgili ürünlerin sayfalarında belirtilmiştir. Sipariş esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve MÜŞTERİ'NİN bu ücreti sözleşme süresinde belirtildiği üzere (banka havalesi yada kapıda ödeme ile) alınır ve böylelikle stokta bulunması veya tedarik edilmesi süresine göre anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kargo bedelleri 200TL üzeri siparişlerde ücretsiz olup, 200TL altı siparişlerde ulaştırılacak bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bedel ödemenize ek olarak ilave edilecektir.

5. İADE KOŞULLARI

a) PASAJ LİLA, siparişi verilen tüm ürünleri gönderi esnasında, gerekli kalite ve sağlamlık kontrollerini yapıp, en doğru yöntemlerle paketleyerek kargoya teslim edilmeye hazır hale getirecektir. Ürün kargoya teslim edilmeden önce de ürünlerin fotoğrafı çekilip e-posta adresi üzerinden MÜŞTERİ'YE mail atılacaktır. (MÜŞTERİ, kargo gönderilerinde hafta sonu tatil sürelerini gecikmeye dahil edecektir.)

b) MÜŞTERİ, ürünleri kargo teslim ettiği esnada eğer yolda tahribata uğramışsa geri iade etme hakkını saklı tutacaktır.

6. TARAFLARIN HAK VE SORUMLULUKLARI

a. MÜŞTERİürünleri satın almasıyla birlikte kullanma hakkına sahip olur. Dolayısıyla MÜŞTERİ, ürünlerin yanlış kullanımı kaynaklı oluşabilecek rahatsızlıklardan PASAJ LİLA'yı sorumlu tutamaz.

b. MÜŞTERİ, aldığı ürünlerin T.C. yasalarına uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu sebeple doğacak aksaklıklardan PASAJ LİLA hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

c. PASAJ LİLA, mücbir sebeplerin doğması durumunda oluşabilecek sorunlarda hizmetini süresiz olarak kesme hakkını devreye sokabilecektir. (Mücbir Sebepler: doğal afet, yangın, terör, sosyal patlamalar (büyük çaplı isyan çıkması, genel grev vb.), hastalık, tutukluluk, mevzuat tarafından getirilen yasaklamalar, büyük ekonomik krizler).

7. SÖZLEŞMENİN FESHİ

MÜŞTERİ, kargoya verilmeden önce ürünleri almak istemediği takdirde sözleşme feshedilmiş sayılır. MÜŞTERİ'NİN sözleşmeye aykırı bir biçimde davranması tespiti ya da ödemesini zamanında yapmaması halinde PASAJ LİLA sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

8. CEZA

a) Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda İSTANBUL mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler. İşbu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.